Правила прийому

Відповідно до наказу управління освіти Кіровоградської міської ради від 28 серпня 2012 року № 535/о "Про електронну реєстрацію дітей дошкільних навчальних закладів міста Кіровограда на 2012 – 2013 н.р." З 1 вересня вступив у  дію новий порядок запису дітей в дошкільні навчальні заклади (ДНЗ) Кіровограда через мережу Інтернет. В інструкції детально роз’яснені два можливих варіанти запису дитини в ДНЗ: коли у вас є доступ до Інтернету і коли його немає.

Реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади м. Кіровограда

З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади, які знаходяться у міській комунальній власності, проводиться через мережу Інтернет самостійно на порталі управління освіти Кіровоградської міської радиwww.kirovograd.klasna.com, сайтах дошкільних навчальних закладів, або уповноваженою особою управління освіти Кіровоградської міської ради у Центрі надання адміністративних послуг в місті Кіровограді.

Порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Кіровограда через мережу Інтернет не поширюється на дошкільні навчальні заклади, які перебувають у відомчій чи приватній власності.

Позачергово зараховуються в дошкільний навчальний заклад діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку.

До пільгової категорії відносяться:

- діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ДНЗ;

- діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф;

- діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку;

- діти одиноких батьків (вдів,вдівців);

- діти, які перебувають під опікою (піклуванням).

Прийом дітей ясельного віку (від 3р. до 4р.) у дошкільний заклад проводиться у червні - серпні місяці. У випадку не доукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних).

Зарахування здійснюється на підставі:

- заяви батьків, або осіб, що їх замінюють,

- медичної довідки про стан здоров’я дитини,

- довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення,

- свідоцтва про народження (подається на протязі місяця від дня реєстрації).

Батьки самостійно стежать за наявністю вільних місць у відповідному ДНЗ та прохідним бар’єром на освітньому порталі управління освіти Кіровоградської міської ради.

Список дітей по групах в ДНЗ формується в останній декаді серпня поточного року.